header1

1

 

Dňa 1.6.2017 ku príležitosti MDD pripravil Obecný úrad v Prietržke v spolupráci s Okresným úradom v Skalici pre deti základnej školy a materskej školy v Prietržke dopoludnie plné hier a súťaží so zameraním na civilnú obranu a zdravotnú prípravu. Na tomto podujatí si deti mohli vyskúšať nasadiť plynové masky, prejsť tunelom, hádzať záchranárskym kolesom, striekať striekačkou na cieľ a veľa ďalších disciplín. Na záver prišli dopravní policajti s ODI Skalica so svojím služobným motorovým vozidlom a aj hasič zo ZHZ v Holíči, ktorý prišiel na hasičskej štvorkolke a toto bolo spolu s policajným autom pre deti najväčším lákadlom. Deti si mohli vyskúšať majáky na služobných vozidlách a ďalšie doplnky, ktoré im naši policajti a hasič ukázali. Podujatia sa zúčastnila aj pani prednostka Okresného úradu v Skalici pani JUDr. Viera Kučerová, ktorej touto cestou ďakujeme, že prijala naše pozvanie a našla si čas, aby prišla medzi naše deti. Veľká vďaka patrí pracovníkom CO na Okresnom úrade v Skalici pod vedením p. Milana Gajdoščíka, ktorý pripravili pre naše deti krásne podujatie plné zážitkov, o ktorých sa deti budú určite ešte dlho rozprávať.

 

Pripravujeme

júl 2018
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

bottomimg